Dövme Tasarım Yarışması

YARIŞMAMIZ SONLANMIŞTIR, KAZANAN ARKADAŞLARI TEBRİK EDERİZ!


YARIŞMACILAR;

01.01.2019 saat 23.59’a kadar form üzerinden tasarımlarınızı yollayabilirsiniz. Onaylandıktan sonra isminiz burada gözükecektir.

Yarışma Konusu: Teknoloji ve doğa konulu dövme tasarımı.

Amaç ve İçerik: Yarışmada ”www.tattoomix.com.tr/dovme-tasarim-yarismasi/” linkine gönderilen dövme tasarımları değerlendirilecektir.

Yarışma Şartnamesi;

1-Yarışmaya katılım ücretsizdir. Dövmeci olmayan herkes katılabilir.

2-Yarışmaya tasarım gönderen kişiler, tasarımların kendilerine ait olduklarını beyan ve taahhüt etmiş sayılacaklardır. Tattoomix tasarımlarla ilgili izinler ve telif haklarıyla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

3-Tasarımların Tattoomix tarafından kullanılması durumunda tasarımcı üzerinde hak talep edilemez.

4-Adaylar istedikleri kadar tasarım ile yarışmaya katılabilirler. Yarışma bireyseldir. Grup olarak yarışmaya katılım kabul edilmeyecektir.

5-Yarışmaya katılmak için dövme sanatçısı olmamak yeterlidir. Yarışmaya katıldığı belirlenen dövme sanatçıları diskalifiye edileceklerdir.

6-Yarışmaya katılacak tasarımlar ”www.tattoomix.com.tr/dovme-tasarim-yarismasi/” linkindeki gerekli bölüme yüklenmelidir.

7-Yarışmaya katılacak tasarım kişinin kendisine ait olmalıdır.

8-Yarışmaya katılan tasarımların kullanım hakkı Tattoomix’e aittir. Tattoomix gelen tasarımların yarışmaya katılabileceğine onay verdikten sonra, tasarımlar tüm iletişim ortamlarında ve sosyal paylaşım ağlarında yayınlanabilir.

9-25 kişiden az yarışmacı katılması durumunda yarışma geçersiz sayılacaktır.

10-Çalışmanın özgün olması, daha önce hiçbir yerde kullanılmamış ve yayınlanmamış olması gerekmektedir.

11-Tattoomix her zaman, önceden herhangi bir bildirim veya ilan yapmaksızın, yarışmayı iptal edebilir, koşullarını değiştirebilir. Bu durumda yarışmacılar herhangi bir hak ileri süremezler.

12-Yarışmaya katılacak tasarım, yardımcı çizim programları kullanılarak yapılabilir.

13-Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, katılım koşulları ve yarışma şartnamesini okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır

14-Tüm katılımcılar tasarımlarını Tattoomix Teknoloji ve Doğa konulu dövme tasarım yarışması web sitesine kayıt ettirmek ve gerekli bilgileri arz etmek zorundadırlar.

15-Katılımcıların tasarımlarını online kayıt süresinin son günü olan 30.05.2018 tarihi saat 23.59’a kadar online site üzerinden tamamlamaları ve yüklemeleri gerekir.

16-Yarışmaya katılan tasarımlardan ödül alanlar ”www.tattoomix.com.tr/dovme-tasarim-yarismasi/” üzerinden yapılan oylama sonucu belirlenecektir.

17-Bir kişi istesede birden fazla oy kullanamaz.

Ödül

İlk 3’e giren yarışmacılara grup halinde, 3000 TL değerinde 48 saatlik dövme eğitimi verilecektir. 

https://www.tattoomix.com.tr/dovme-kursu/

Dövme Tasarımlarına bu adresten ulaşabilir, dilediğiniz tasarıma oy verebilirsiniz.
Dövme tasarımları şuan da tarafımızca onaylanıp, yüklenme aşamasındadır.
Başarılar dileriz. 🙂

ücretsiz dövme kursu, ücretsiz dövme eğitimi

Whatsapp Destek Hattı