İletişim


İletişim Bilgilerimiz

Firuzağa Mahallesi, Defterdar Ykş. 45/3, 34425 Beyoğlu/İstanbul

0532 320 07 02 or (0212) 296 24 19


Çalışma Saatleri

Haftaiçi - 11:00–21:00

Cumartesi - 11:00–21:00

Pazar - 13:00–21:00

Tattoomix’e Nasıl Gidilir?

Kabataş: Füniküler ile Taksim meydan a çıkacaksınız. Eski Alman hastanesinin bulunduğu Sıraselviler Caddesinden düz aşağı inip Cihangir meydan a geleceksiniz Defterdar yokuşu üzerinde Firuzağa türbesinin karşısı ve Halk bankın yanındaki apartman. Yürüyerek gelmek isterseniz  Mimar Sinan GSÜ kampüsüne geldikten sonra sağdan yukarı doğru İtralyan hastanesinin bulunduğu Cihangir yokuşu tırmanılarak ulaşılabilir.

Beşiktaş: Beşiktaş Taksim otobüs veya sarı dolmuşları ile Taksim meydan a geleceksiniz.Eski Alman hastanesinin bulunduğu Sıraselviler Caddesinden düz aşağı inip Cihangir meydan a geleceksiniz Defterdar yokuşu üzerinde Firuzağa türbesinin karşısı ve Halk bankın yanındaki apartman.

Esenler Otogar: Otobüs firmasının servisini veya Taksim otobüslerini kullanarak Taksim meydanına geleceksiniz. Eski Alman hastanesinin bulunduğu Sıraselviler Caddesinden düz aşağı inip Cihangir meydan a geleceksiniz Defterdar yokuşu üzerinde Firuzağa türbesinin karşısı ve Halk bankın yanındaki apartman.

Alibeyköy Otogar: Otobüs firmasının servislerini kullanarak direkt Taksim e gelebilirsiniz  veya 49Z Yeşilpınar – 4.Levent otobüsünü kullanarak 4.Levent te inip Taksim metrosuna binip Taksim de ineceksiniz. Eski Alman hastanesinin bulunduğu Sıraselviler Caddesinden düz aşağı inip Cihangir meydan a geleceksiniz Defterdar yokuşu üzerinde Firuzağa türbesinin karşısı ve Halk bankın yanındaki apartman.

Atatürk Havaalanı: Havaş a binip Taksim meydan da ineceksiniz. Eski Alman hastanesinin bulunduğu Sıraselviler Caddesinden düz aşağı inip Cihangir meydan a geleceksiniz Defterdar yokuşu üzerinde Firuzağa türbesinin karşısı ve Halk bankın yanındaki apartman. Havaalanın da bulunan metro ile Aksaray a gelip aradan Yenikapı metrosu ile Taksim e geleceksiniz. Eski Alman hastanesinin bulunduğu Sıraselviler Caddesinden düz aşağı inip Cihangir meydan a geleceksiniz Defterdar yokuşu üzerinde Firuzağa türbesinin karşısı ve Halk bankın yanındaki apartman.

Üsküdar: Marmaray a binip Yenikapı da ineceksiniz.Yenikapı dan Taksim metrosuna binip Taksim de ineceksiniz. Eski Alman hastanesinin bulunduğu Sıraselviler Caddesinden düz aşağı inip Cihangir meydan a geleceksiniz Defterdar yokuşu üzerinde Firuzağa türbesinin karşısı ve Halk bankın yanındaki apartman. Üsküdar Kabataş motor hattını kullanarak Kabataş a gelşeceksiniz. Füniküler ile Taksim meydan a çıkacaksınız. Eski Alman hastanesinin bulunduğu Sıraselviler Caddesinden düz aşağı inip Cihangir meydan a geleceksiniz Defterdar yokuşu üzerinde Firuzağa türbesinin karşısı ve Halk bankın yanındaki apartman.

Bostancı – Kadıköy: Kadıköy metrosuna binip Marmaray hattına aktarma yapacaksınız.Marmaraydan Yenikapı ya geçip Taksim Metrosuna bineceksiniz Taksim de inip Eski Alman hastanesinin bulunduğu Sıraselviler Caddesinden düz aşağı inip Cihangir meydan a geleceksiniz Defterdar yokuşu üzerinde Firuzağa türbesinin karşısı ve Halk bankın yanındaki apartman. Kadıköy Kabataş motor hattını kullanarak Kabataş a geçeceksiniz. . Füniküler ile Taksim meydan a çıkacaksınız. Eski Alman hastanesinin bulunduğu Sıraselviler Caddesinden düz aşağı inip Cihangir meydan a geleceksiniz Defterdar yokuşu üzerinde Firuzağa türbesinin karşısı ve Halk bankın yanındaki apartman

Kartal – Pendik: Metro ile Ayrılık Çeşmesi durağında inip Marmaray a aktarma yapacaksınız. Yenikapı ya gideceksiniz ve Yenikapı dan Taksim metrosuna aktarma yapıp Teksim de ineceksiniz. Eski Alman hastanesinin bulunduğu Sıraselviler Caddesinden düz aşağı inip Cihangir meydan a geleceksiniz Defterdar yokuşu üzerinde Firuzağa türbesinin karşısı ve Halk bankın yanındaki apartman. Metrobüs ile gelecekseniz Uzunçayır durağından Zincirlikuyu yönüne giden araçlara binip Zincirlikuyu dan Gayrettepe Metro durağına yürüyüp Yenikapı yönüne giden araçlara binip Taksim de ineceksiniz. Eski Alman hastanesinin bulunduğu Sıraselviler Caddesinden düz aşağı inip Cihangir meydan a geleceksiniz Defterdar yokuşu üzerinde Firuzağa türbesinin karşısı ve Halk bankın yanındaki apartman.

Sabiha Gökçen Havalımanı: Havaş a binip Taksim e geleceksiniz. Eski Alman hastanesinin bulunduğu Sıraselviler Caddesinden düz aşağı inip Cihangir meydan a geleceksiniz Defterdar yokuşu üzerinde Firuzağa türbesinin karşısı ve Halk bankın yanındaki apartman. E-10 Sabiha Gökçen – Kadıköy otobüslerini kullanarak Kadıköy e gidip. Kadıköy metrosuna binip Marmaray hattına aktarma yapacaksınız.Marmaraydan Yenikapı ya geçip Taksim Metrosuna bineceksiniz Taksim de inip Eski Alman hastanesinin bulunduğu Sıraselviler Caddesinden düz aşağı inip Cihangir meydan a geleceksiniz Defterdar yokuşu üzerinde Firuzağa türbesinin karşısı ve Halk bankın yanındaki apartman E-10 Sabiha Gökçen – Kadıköy otobüslerini kullanarak Kadıköy e gidip. Kadıköy Kabataş motor hattını kullanarak Kabataş a geçeceksiniz. . Füniküler ile Taksim meydan a çıkacaksınız. Eski Alman hastanesinin bulunduğu Sıraselviler Caddesinden düz aşağı inip Cihangir meydan a geleceksiniz Defterdar yokuşu üzerinde Firuzağa türbesinin karşısı ve Halk bankın yanındaki apartman.

Whatsapp Destek Hattı