Hakkımızda

Tattoomix olarak, profesyonel stüdyo bazında 2001 yılında başlayan dövme serüvenimiz, 2005 yılında M.E.B ‘den onaylı kalıcı makyaj (permanent make-up) sertifikamız ile bu sanatı da bünyesine ekleyerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Türkiye’de Dövme sanatının ilgili bakanlıklarca “meslek” olarak tanınmasıyla birlikte, M.E.B onaylı “KALFALIK & USTALIK” belgelerini ilk alan stüdyo ve dövme sanatçılarından biri olduk.

“Tattoomix” adını ve “Ten Tuvale Dönüşürse, Sanat Bedene İşlenir.” sloganının uluslar arası her platformda patent haklarını alarak, kurumsal anlamda yine başka bir ilki gerçekleştirdik.

“ATATÜRK İmza kampanyası” ile oluşturduğumuz etkinlikler ana haber bültenlerine defalarca haber oldu. Bununla birlikte katıldığımız canlı yayınlarda, yerel gazetelerde ve dergilerde yayınlanan makalelerde; dövme, kalıcı makyaj ve piercing uygulamaları, dövme sildirme ve dövme sanatı konusunda oluşan bazı ön yargıları ortadan kaldırmak adına yaptığımız onlarca çalışma oldu.

Stüdyomuza gerçekleştirmek istediklerimiz arasında birincil öncelik; misafir olan müşterilerimizin isteklerine mümkün olabilecek en yüksek standartlarda cevap verecek bir hizmet anlayışını ön planda tutarak, son derece steril ve nezih bir ortamda hizmet sunup, maksimum derecede müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Whatsapp Destek Hattı